2. ŠKOLNÍ AKTOVKY+BATOHY 1-3TŘÍDA
  3. Školní batoh Forest in my heart - ARS UNA

Školní batoh Forest in my heart - ARS UNA

Krásný a praktický tříkomorový školní batoh pro ty kdo dávají přednost batohu před klasickou školní aktovkou. VÝROBCE ARS-UNA MAĎARSKO Batoh má skvěle... celý popis
DOSTUPNOST:na dotaz
VÝROBCE:ARS UNA

VÝROBCE ARS-UNA MAĎARSKO

Batoh má skvěle zpracovaná ergonomicky tvarovaná záda s bohatým prodyšným polstrováním bederní části (systém AirFlow), vícebodové nastavitelné měkké ramení popruhy a je velmi pohodlný a lehký na nošení - váží pouze 0.9 kg!Je vyroben z kvalitního voděodolného materiálu, má pevné dno, obsahuje 3 samostatné komory navíc dvě boční pružné kapsy. Batoh má na sobě velké bezpečnostní reflexní prvky.