2. VYHLEDÁVÁNÍ PODLE VÝROBCŮ
  3. ARS UNA
  4. Školní batoh KIMMY - ARS UNA

Školní batoh KIMMY - ARS UNA

Krásný a praktický tříkomorový školní batoh pro ty kdo dávají přednost batohu před klasickou školní aktovkou.   Batoh má skvěle zpracovaná ergonomic... celý popis
Dostupnost
Není skladem
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:ARS UNA
URČENÍ:dívčí

Batoh má skvěle zpracovaná ergonomicky tvarovaná záda s bohatým prodyšným polstrováním bederní části (systém AirFlow), vícebodové nastavitelné měkké ramení popruhy a je velmi pohodlný a lehký na nošení - váží pouze 0.9 kg!Je vyroben z kvalitního voděodolného materiálu, má pevné dno, obsahuje 3 samostatné komory navíc dvě boční pružné kapsy. Batoh má na sobě velké bezpečnostní reflexní prvky.