2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI
  3. Školní batoh Lamborghini 18 AU5

Školní batoh Lamborghini 18 AU5

Vysoce kvalitní školní batoh v moderních barvách s motivem Lamborghini, typ AU5. Batoh je vyroben z prvotřídního a pevného materiálu. Skládá se z p... celý popis
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:ARS UNA

Batoh je vyroben z prvotřídního a pevného materiálu. Skládá se z pěti hlavních komor na zip s dalším bohatým vnitřním členěním na psací potřeby, mobil či jiné drobnosti. Batohu nechybí ani fleecová přihrádka pro bezpečné uložení brýlí. Další výhodou je polstrovaná přihrádka pro notebook (velikost 14").Na popruzích jsou umístěny reflexní prvky. Záda batohu jsou polstrované a stavitelné, součastí je i hrudní popruh, který lze v případě potřeby zcela vyjmout.

Rozměr: 330x490x230 mm
Materiál: 100% nylon polyester 600D