2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI
  3. Školní batoh OXY SCOOLER Emoji

Školní batoh OXY SCOOLER Emoji

Školní batoh řady OXY SCOOLER má nadčasový design, díky kterému roste s vaším školákem.Uvnitř batohu najdete tři komory pro snadné rozmístění školních... celý popis
DOSTUPNOST:do 7 dnů
VÝROBCE:OXYBAG
URČENÍ:unisex

Uvnitř batohu najdete tři komory pro snadné rozmístění školních pomůcek. Batoh je opatřen boční kapsou na láhev na pití, organizérem, vnitřní malou kapsou a také nezbytnou kapsou na notebook do velikosti 15''.
Maximálního pohodlí při nošení je dosaženo díky nastavitelným popruhům na ramenou a hrudníku, spolu s anatomicky tvarovaným prodyšným zádovým systémem.
Mysleli jsme také na bezpečnost vašich dětí, proto batohům nechybějí reflexní prvky.
Batoh je ideální pro žáky od 3. třídy po 2. stupeň.

Rozměry: 450 x 300 x 160 mm
Objem: 23 l