2. ŠKOLNÍ AKTOVKY+BATOHY 1-3TŘÍDA

LICENCE:FROZEN
VÝROBCE:OXYBAG
URČENÍ:dívčí

Batoh: Školní batoh řady Premium Light snabízí kvalitu, prostor na školní potřeby i odlehčenou konstrukci pro pohodlnější nošení. Díky odlehčenému materiálu váží batoh pouhých 900 g. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu, široké měkčené popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena dítěte. Pro pohodlnější nošení je batoh dále vybaven přitažnými a hrudními popruhy. Batohy ocení především ti nejmladší školáci s výškou od 121 cm. Nechybí ani praktické reflexní prvky, vnitřní rozřaďovač i velké množství kapes. Batoh Premium Light bude tak perfektním parťákem nejen do školy.

Rozměry: 33 x 31 x 18 cm
Objem: 27 l