2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI
  3. Výhodné sety
  4. Školní batoh Real Madrid 5k 2017+ penál

Školní batoh Real Madrid 5k 2017+ penál

VÝHODNÝ SET BATOHU S PENÁLEM  PRO VŠECHNY FOTBALOVÉ FANDY Vysoce kvalitní pětikomorový batoh pro studenty (studentky) v atraktivním designu z kolekce... celý popis
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:ARS UNA

VÝHODNÝ SET BATOHU S PENÁLEM  PRO VŠECHNY FOTBALOVÉ FANDY

Vysoce kvalitní pětikomorový batoh pro studenty (studentky) v atraktivním designu z kolekce Real Madrid blue 2017. Tento batoh má 5 komor (přihrádek) na zip, odstupňované od nejmenší přední po největší zadní přihrádku. Na bocích batohu jsou dvě přihrádky např. pro láhev či přezůvky. Tento batoh je vybaven vyztuženými anatomickými zády, pro pohodlné a správné nošení. Ramenní popruhy jsou polstrované. Rozměry batohu jsou 47 x 37 x 24 cm.
Doporučeno pro žáky od 4. třídy ZŠ až studenty středních škol
Oficiální licenční produkt

Školní penál Real Madrid na psací potřeby, jednokomorový - oválný, kolekce blue 2017
Velká vnitřní přihrádka, 1x vnitřní kapsička na zip