3. Školní batohový set 3dílný Kimmy - ARS UNA

Školní batohový set 3dílný Kimmy - ARS UNA

Krásný a praktický tříkomorový školní batoh pro ty kdo dávají přednost batohu před klasickou školní aktovkou.   Batoh:Batoh má skvěle zpracovaná erg... celý popis
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:ARS UNA

Batoh:Batoh má skvěle zpracovaná ergonomicky tvarovaná záda s bohatým prodyšným polstrováním bederní části (systém AirFlow), vícebodové nastavitelné měkké ramení popruhy a je velmi pohodlný a lehký na nošení - váží pouze 0.9 kg!Je vyroben z kvalitního voděodolného materiálu, má pevné dno, obsahuje 3 samostatné komory navíc dvě boční pružné kapsy. Batoh má na sobě velké bezpečnostní reflexní prvky.

Sáček:Sáček na přezuvky nebo na oblečení na tělocvik z naší série Fly High.
Rozměry: 320 x 420 mm

Penál:Prostorný penál s jednou klopou a vnitřní kapsou na zip.
Rozměry: 23 x 16 x 5 cm.