3. Školní set 4-dílný OXY Style Mini Dots

Školní set 4-dílný OXY Style Mini Dots

Školní batoh OXY Style Mini ve zvýhodněném setu s pouzdrem, vakem na záda a boxu A4. Školní batoh z řady OXY Style Mini na sebe jednoduše strhne pozor... celý popis
Ušetříte
300 Kč (13 % sleva)
DOSTUPNOST:do 7 dnů
VÝROBCE:OXYBAG
URČENÍ:dívčí

Školní batoh z řady OXY Style Mini na sebe jednoduše strhne pozornost. Designové provedení zaujme každého kluka i holku. Díky mnoha kapsám a módním barvám bude tento batoh zaručeně nejlepším kámošem každého školáka.
Perfektní tvar batohu ukrývá nejen anatomicky tvarovaná a prodyšná záda, ale také možnost nastavit si hrudní i bederní popruh pro lepší pohodlí a komfortnější nošení. Dvě vnitřní kapsy nabízí dostatek prostoru pro učebnice, sešity i věci na volný čas.
Mimo knihy, svačinu a pití se do batohu snadno vleze také notebook o velikosti 12“, na který najdete v batohu speciální kapsu. Ale ať už vaše dítě bude v batohu nosit cokoliv, nic se mu v něm neztratí, batoh totiž nabízí velkorysé množství nejrůznějších kapes, ať už velkých nebo i malých. Hledání klíčů v batohu proto nehrozí.
Lehký, přitom dostatečně velký pro všechny věci, které chce mít každý školák po ruce. Mysleli jsme také na bezpečnost vašich dětí, proto batohu nechybějí reflexní prvky. Batoh je ideální na první stupeň pro děti vysoké od 128 cm.

Školní pouzdro etue: Pouzdro je opatřeno pevnými zipy, kapsičkou na zip a klopou s pevnými poutky po obou stranách. Pod klopou je místo pro volné uložení psacích potřeb nebo jiných drobností.

Vak na záda: Sportovní vak na záda pro děti i dospělé. Vak na záda využijete na sportovní aktivity, na výlety i na běžné nošení.

Box na sešity:
Oblíbený box na sešity ve formátu A4 Jumbo. Nezbytná součást vybavení každého školáka na uložení sešitů, papírů a dalších školních pomůcek. Odolný materiál - lamino, chrání proti poškození. Zavírání na gumičku. Šířka hřbetu 4 cm.

PRODUKTOVÉ VIDEO