3. Školní set Butterfly - 6 dílů

Školní set Butterfly - 6 dílů

Školní set obsahuje: školní batoh Junior, Box A4, box A5, penál 1 - zip, sáček na cvičky, peněženka na krk. 1. Školní batoh - kvalitní, ergonomicky ... celý popis
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:STIL

1. Školní batoh - kvalitní, ergonomicky tvarovaný odlehčený školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. Vnitřní uspořádání batohu: Skládá se ze 3 prostorných komor opatřených pevnými zipy a přední kapsy pro uložení drobných předmětů. Hrudní pás - pro optimální rozložení zátěže na zádech s možností nastavení popruhů dle výšky dítěte. Při celkových rozměrech v420 xš 320 x h200 mm váží batoh pouhých 0,6 kg.

2. Box na sešity, knihy a další školní pomůcky ve formátu A4. Boxy jsou laminované, lesklé s gumou.

3. Box na sešity, knihy a další školní pomůcky ve formátu A5. Boxy jsou laminované, lesklé s gumou.

4. Školní penál jednopatrový, prázdný s dvěma chlopněmi, o rozměru š.195 x v.35 x h.130mm

5. Školní sáček na cvičky vhodný pro žáky 1. stupně ZŠ vyroben z pevného, kvalitního materiálu. Rozměr sáčku na přezůvky 440 x 320mm.

6. Školní peněženka na krk o rozměru 126x80mm se šňůrkou s plastovým bezpečnostním uzávěrem. Zapínání na suchý zip, 5 vnitřních kapes, v zadní části je průhledná kapsička na průkazku. Materiál je voděodolný.