2. ŠKOLNÍ AKTOVKY+BATOHY 1-3TŘÍDA
  3. Stil školní aktovka FOOTBAL 3

Stil školní aktovka FOOTBAL 3

NOVINKA PRO NADCHÁZEJÍCÍ ŠKOLNÍ SEZONU Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s ... celý popis
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:STIL

NOVINKA PRO NADCHÁZEJÍCÍ ŠKOLNÍ SEZONU

Kvalitní, ergonomický a velmi odolný školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí. FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.

3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.

BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.

VNITŘEK - Hlavní vnitřní komora je rozdělená látkovou přepážkou pro lepší uložení pomůcek. V přední části komory je kapsička pro uložení drobností. Přední kapsa aktovky je určena pro svačinový box nebo penál.

Při celkových rozměrech v 380 x š320 x h220 mm váží batoh do 1 kg. Objem aktovky 17 l.