3. Stil školní batohový set 3 dílný FLOWER DREAM 2017

Stil školní batohový set 3 dílný FLOWER DREAM 2017

SUPER SET PRO VŠECHNY KDO DÁVAJÍ PŘEDNOST BATOHU PŘED AKTOVKOU BATOH:Kvalitní,ergonomicky tvarovaný odlehčení školní batoh s 3D zádových systémem. Po... celý popis
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:STIL

SUPER SET PRO VŠECHNY KDO DÁVAJÍ PŘEDNOST BATOHU PŘED AKTOVKOU Smile

BATOH:Kvalitní,ergonomicky tvarovaný odlehčení školní batoh s 3D zádových systémem. Polstrování je z prodyného materiálu.Na bocích batohu jsou kapsy na láhev na pití.

Skládá se ze 3 komor a přední kapsy pro uložení drobných předmětů.

Rozměry 39x32x22 cm, Hmotnost 0,6kg

PENÁL:Školní jednoduchý penál se dvěmi klopami je určen pro žáky 1.stupně ZŠ.Uzavírá se na jeden samostatný zip.Má celkem 23 pružných gumových poutek pro uložení psacích potřeb.Dále je opatřen uzavíratelnou kapsičkou na patent a na rubu obou klop průhlednou přihrádkou pro týdenní rozvrh se jmenovkou.Rozměry (š x h x v): 19,5 x 3,5 x 13 cm.

SÁČEK:Školní sáček na cvičky vhodný pro žáky 1. stupně ZŠ vyroben z pevného, kvalitního materiálu.

Rozměr sáčku 440 x 320mm.