Úvod » ŠKOLNÍ SETY 1-3 TŘÍDA » Stil školní batohový set 6ti dílný CANDY 2017

Hlídací pes
URČENÍ: dívčí

SUPER SET PRO VŠECHNY KDO DÁVAJÍ PŘEDNOST BATOHU PŘED AKTOVKOU Smile

BATOH:Kvalitní,ergonomicky tvarovaný odlehčení školní batoh s 3D zádových systémem. Polstrování je z prodyného materiálu.Na bocích batohu jsou kapsy na láhev na pití.

Skládá se ze 3 komor a přední kapsy pro uložení drobných předmětů.

Rozměry 39x32x22 cm, Hmotnost 0,6kg

PENÁL:Školní jednoduchý penál se dvěmi klopami je určen pro žáky 1.stupně ZŠ.Uzavírá se na jeden samostatný zip.Má celkem 23 pružných gumových poutek pro uložení psacích potřeb.Dále je opatřen uzavíratelnou kapsičkou na patent a na rubu obou klop průhlednou přihrádkou pro týdenní rozvrh se jmenovkou.Rozměry (š x h x v): 19,5 x 3,5 x 13 cm.

SÁČEK:Školní sáček na cvičky vhodný pro žáky 1. stupně ZŠ vyroben z pevného, kvalitního materiálu.

Rozměr sáčku 440 x 320mm.

BOX A4:Box na sešity, knihy a další školní pomůcky ve formátu A4. Boxy jsou laminované, lesklé s gumou.

BOX A5:Box na sešity, knihy a další školní pomůcky ve formátu A5. Boxy jsou laminované, lesklé s gumou.

PENĚŽENKA:Školní peněženka na krk o rozměru 126x80mm se šňůrkou a suchým zipem, 5 kapsami a průhlednou kapsičkou na průkazku. Materiál je voděodolný.Rozměry 126x80mm.

BOX

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

Hlídací pes
Watch DOG

Informovat na e-mail při změně:

když cena klesne pod

když produkt bude na skladě

Zadejte Váš e-mail: