3. Stil školní set 3dílný BEST FRIENDS 2017

Stil školní set 3dílný BEST FRIENDS 2017

NÁDHERNÝ ŠKOLNÍ SET PRO VŠECHNY SLEČNY - NOVINKA PRO NADCHÁZEJÍCÍ ŠKOLNÍ SEZONU... AKTOVKA:Kvalitní ergonomický a velmi odolný školní batoh. NOVÉ PA... celý popis
DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:STIL

AKTOVKA:Kvalitní ergonomický a velmi odolný školní batoh.

NOVÉ PATENTOVANÉ ZAPÍNÁNÍ FIDLOCK. Automatické zapínání - magnet, pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické řešení, při priložení víka se samo zapne.

LUNCH BOX - svačinový box ZDARMA na míru již v přední kapse.

Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte. Systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení.Reflexní pásky na všech stranách batohu zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.

Přehledné vnitřní uspořádání. Hlavní vnitřní komora je rozdělena látkovou přepážkou pro lepší uložení pomůcek. V přední části komory je kapsička pro uložení drobností. Přední kapsa aktovyk je určena pro svačinový box nebo penál.

Rozměry 370x320x220 mm , váha do 1,1kg

PENÁL:Školní jednoduchý penál se dvěmi klopami je určen pro žáky 1.stupně ZŠ.Uzavírá se na jeden samostatný zip.Má celkem 23 pružných gumových poutek pro uložení psacích potřeb.Dále je opatřen uzavíratelnou kapsičkou na patent a na rubu obou klop průhlednou přihrádkou pro týdenní rozvrh se jmenovkou.Rozměry (š x h x v): 19,5 x 3,5 x 13 cm.

SÁČEK:Školní sáček na cvičky vhodný pro žáky 1. stupně ZŠ vyroben z pevného, kvalitního materiálu.

Rozměr sáčku 440 x 320mm.