2. VYHLEDÁVÁNÍ PODLE VÝROBCŮ

• Novinka
  • Akce
  • Doprava ZDARMA

KRÁSNÝ SET V DESIGNU PRO NADCHÁZEJÍCÍ ŠKOLNÍ SEZONU Školní set obsahuje: školní aktovka, penál 1 - zip, sáček na cvičky Školní aktovka - kvalitní, er... celý popis
VÝROBCE:STIL

KRÁSNÝ SET V DESIGNU PRO NADCHÁZEJÍCÍ ŠKOLNÍ SEZONU

Školní set obsahuje: školní aktovka, penál 1 - zip, sáček na cvičky
Školní aktovka - kvalitní, ergonomicky tvarovaná odlehčená školní batoh je vybaven reflexními prvky a anatomicky tvarovanými zády s pevnou konstrukcí.

PARAMETRY aktovky:

Rozměr: výška 380mm, šířka 320mm,  hloubka 220mm

Hmotnost: 1 kg

Nosnost: 7 kg

Objem: 17 l

VLASTNOSTI aktovky:

• 3D ZÁDOVÝ SYSTÉM - Aktovka perfektně sedí na zádech. Anatomický zádový panel se přizpůsobí páteři dítěte a systém Air Flow a prodyšné polstrování umožní cirkulaci vzduchu a příjemné nošení. Hrudní pás s kvalitní přezkou zajistí dobré usazení aktovky na zádech dítěte.
  • FIDLOCK - moderní patentové zapínání s magnetem pro snadné otevírání a zavírání aktovky jednou rukou. Velmi praktické a jednoduché řešení pro školáky - při přiložení víka se samo zapne.
  • BEZPEČNOST - bezpečnostní prvky jsou velmi důležité, proto je aktovka vybavena reflexní pásky na všech stranách batohu, které zaručí lepší viditelnost a bezpečnost dítěte ve tmě.
  • VNITŘNÍ USPOŘÁDÁNÍ - Hlavní vnitřní komora je rozdělená látkovou přepážkou pro lepší uložení pomůcek. V přední části komory je kapsička pro uložení drobností. Přední kapsa aktovky je určena pro svačinový box nebo penál

Školní penál jednopatrový, prázdný s dvěma chlopněmi, o rozměru š.195 x v.35 x h.130mm
Školní sáček na cvičky vhodný pro žáky 1. stupně ZŠ vyroben z pevného, kvalitního materiálu. Rozměr sáčku na přezůvky 440 x 320mm.