2. VÝPRODEJ
  3. Studentský Batoh TRIUMPH Teen STIL

Studentský Batoh TRIUMPH Teen STIL

VÝROBCE:STIL

Kvalitní, ergonomický tvarovaný odlehčený batoh s 3D zádovým systémem, který zajišťuje správné usazení batohu na zádech. Polstrování je z příjemného prodyšného materiálu. Na bocích batohu jsou kapsy na láhev na pití. Skládá se ze 3 prostorových komor opatřených pevnými zipy, kam se pohodlně vejdou všechny školní pomůcky. Batoh je doplněn o reflexní plochy pro zvýšení bezpečnosti. Široké měkčené délkově nastavitelné ramenní popruhy jsou navrženy tak, aby dokonale přilnuly a rovnoměrně zatížily ramena studenta. Dno batohu je z pevného nepropustného materiálu.  Při celkových rozměrech š.330 x h.175 x v.450mm váží batoh pouhých 0,8kg. Objem batohu je 20l.