2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI

Studentský batoh Ars Una Magnólie AU7

• Novinka
  • TOP produkt

Vysoce kvalitní školní batoh v květinovém designu Magnólie, typ AU7. Batoh je vyroben z prvotřídního a pevného materiálu. Skládá se z pěti hlavních ... celý popis
VÝROBCE:ARS UNA

Vysoce kvalitní školní batoh v květinovém designu Magnólietyp AU7.

Batoh je vyroben z prvotřídního a pevného materiálu. Skládá se z pěti hlavních komor na zip s dalším bohatým vnitřním členěním na psací potřeby, mobil či jiné drobnosti. Batohu nechybí ani fleecová přihrádka pro bezpečné uložení brýlí. Další výhodou je polstrovaná přihrádka pro notebook (velikost 14").Na popruzích jsou umístěny reflexní prvky. Záda batohu jsou polstrované a stavitelné, součastí je i hrudní popruh, který lze v případě potřeby zcela vyjmout.

Rozměr: 330x440x240 mm
Materiál: 100% nylon polyester 600D