2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI
  3. Studentský batoh Ars Una Vintage Rose AU7

Studentský batoh Ars Una Vintage Rose AU7

Vysoce kvalitní školní batoh v květinovém designu Vintage Rose, typ AU7. Batoh je vyroben z prvotřídního a pevného materiálu. Skládá se z pěti hlavn... celý popis
VÝROBCE:ARS UNA

Vysoce kvalitní školní batoh v květinovém designu Vintage Rose, typ AU7.

Batoh je vyroben z prvotřídního a pevného materiálu. Skládá se z pěti hlavních komor na zip s dalším bohatým vnitřním členěním na psací potřeby, mobil či jiné drobnosti. Batohu nechybí ani fleecová přihrádka pro bezpečné uložení brýlí. Další výhodou je polstrovaná přihrádka pro notebook (velikost 14").Na popruzích jsou umístěny reflexní prvky. Záda batohu jsou polstrované a stavitelné, součastí je i hrudní popruh, který lze v případě potřeby zcela vyjmout.

Rozměr: 330x440x240 mm
Materiál: 100% nylon polyester 600D