2. ŽÁCI 3TŘÍDA + STUDENTI

Studentský batoh FAME Dia de Muertos

DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:WALKER

Studentský batoh WALKER FAME je dvoukomorový batoh s velkou přední kapsou uzavíranou na zip. Zadní komora má v horní části kapsičku na zip, na zadní části velkou otevřenou kapsu a vnitřní část je členěna zdvojenou přepážku, která tento prostor člení na tři samostatné části. Druhá komora je jednoduchá bez vnitřního členění. Přední velká kapsa má organizér navitý na kapse na zadní části. Organizér tvoří kapsička na mobil, síťovaná kapsička na zip a přihrádky na psací potřeby. V dolní části kapsy je reflexní paspule pro lepší viditelnost při špatných světelných podmínkách. Zádová část má ergonomické síťované polstrování. Široké nosné řemeny jsou opatřeny výškově nastavitelným spojovacím prsním páskem a reflexním páskem. V horní části je široké pevné madlo a vzadu pod ním poutko na pověšení. Po obou stranách jsou zdvojené kapsy s reflexní paspulí. Vnější menší kapsa je uzavíraná na zip, vnitřní větší je otevřená.

Rozměry (š x h x v)32x22x44 cm
Hmotnost0,960 kg