Studentský batoh HAZE Grey

DOSTUPNOST:do 3 dnů
VÝROBCE:WALKER

Studentský batoh WALKER HAZE je dvoukomorový batoh s velkou přední kapsou uzavíranou na zip. Uvnitř je další otevřená kapsa, na níž je našitá síťovaná menší, uzavíraná na zip. Zadní komora je členěna polstrovanou dělící přepážku uzavíranou na gumu se suchým zipem. Na této přepážce je našita další otevřená kapsa. Druhá komora je jednoduchá bez vnitřního členění. Obě komory se uzavírají zipem. V dolní části kapsy, na bocích i nosných řemenech jsou reflexní paspule pro lepší viditelnost při špatných světelných podmínkách. Zádová část má kombinované síťované polstrování pro pohodlné nošení. Široké nosné řemeny jsou opatřeny výškově nastavitelným spojovacím prsním páskem. V horní části je široké pevné madlo a vzadu pod ním poutko na pověšení. Po obou stranách jsou otevřené kapsy z elastické textilie.  Dno je vyztužené, textilní.

Rozměry (š x h x v)34x20x45 cm
Hmotnost0,940 kg
MateriálPES 600D
Záruka2 roky