Studentský batoh WIZZARD Blue

DOSTUPNOST:do 5ti dnů
VÝROBCE:WALKER

Studentský batoh WALKER WIZZARD patří ke špičce ve své kategorii. Je tříkomorový s velkou přední kapsou na zip. Ta je jednoduchá bez dalšího vnitřního členění. Zadní komora je z obou stran polstrovaná pro bezpečné uložení notebooku nebo většího tabletu. Prostřední komora má v horní části kapsičku na mobil nebo power banku. Součástí je i šňůra s USB konektorem, která vyúsťuje v USB port na vnější straně středového věnce. V horní části tohoto věnce je široké pevné madlo. Velikost obou komor lze regulovat bočními kompresními popruhy. Přední komora, uzavíraná jako obě předchozí zipem, má uvnitř přes celou šířku velkou kapsu na zip, na které je našitý bohatě členěný organizér, který se skládá ze dvou kapsiček a přihrádek na psací potřeby. Na jedné kapsičce je odnímatelná spona s kroužkem na klíče a druhá je uzavíratelná suchým zipem. Po obou bocích batohu je kapsička na zip. Jedna je jednoduchá, ve druhé je síťka s košíkem na uložení lahve na pití. Batoh má bohatě polstrovaná, anatomicky tvarovaná záda. V horní části zádového dílu je umístěno speciální odvětrávání. Nad ním je ještě poutko na zavěšení batohu. Ve spodní části je v bederní opěrce ukryta další kapsa na zip. Dále se tu nachází nastavitelný bederní pásek pro lepší stabilitu batohu na zádech studenta. Nosné řemeny jsou silně polstrovány a ani zde nechybí speciální díl na odvětrávání. Na spojovacím pásku řemenů je umístěna píšťalka pro výstražný hvizd. Na řemenech, bočních kapsách i předním dílu jsou našity reflexními pásky nebo paspule. Dno je vyztuženo a zhotoveno z otěruvzdorného materiálu.

DETAILNÍ FOTO JE POUZE ILUSTRAČNÍ

Rozměry (š x h x v)32x21x46 cm