2. VYHLEDÁVÁNÍ PODLE VÝROBCŮ
  3. ARS UNA
  4. Studentský set Real Madrid

Studentský set Real Madrid

Studentský set za výhodnou cenu.1x Vysoce kvalitní pětikomorový batoh pro studenty (studentky) v atraktivním designu z kolekce Real Madrid. Tento bato... celý popis
VÝROBCE:ARS UNA
URČENÍ:chlapecké

Studentský set za výhodnou cenu.

Tento batoh má 5 komor (přihrádek) na zip, odstupňované od nejmenší přední po největší zadní přihrádku. Na bocích batohu jsou dvě přihrádky např. pro láhev či přezůvky. Tento batoh je vybaven vyztuženými anatomickými zády, pro pohodlné a správné nošení. Ramenní popruhy jsou polstrované. Rozměry batohu jsou 47 x 37 x 24 cm.
Doporučeno pro žáky od 4. třídy ZŠ až studenty středních škol
Oficiální licenční produkt

1x Jednoduchý školní penál válcovitého typu
s jednou komorou a malou kapsou na zip uvnitř, bez výbavy.
Pouzdro se uzavírá pomocí zipu s kovovým poutkem pro lepší manipulaci.
Dostatek místa na pohodlné uložení spousty psacích potřeb a další školních pomůcek, jako jsou například nůžky, pravítko či mazací guma.
V horní části po otevření pouzdra je 5 gumiček pro uložení propisek, pastelek či tužek.

Rozměr penálu: 23 x 7 x 9 cm
Materiál: 100% polyester

1x Sáček na přezůvky
Dostatečné úložné prostory jsou vhodné jak pro přenos sportovních věcí, cestování tak i jako náhrada za školní batoh. Sáček má jednu velkou hlavní kapsu a stahuje se šňůrou, která zároveň slouží jako zádové popruhy. Vyrobeno z pevného a odolného materiálu.
Rozměr vaku: 32 x 42 cm
Laděno do klasických klubových barev.
Materiál: 100% polyester
Pro udržení jasnosti barev a co nejdelší životnosti nedoporučujeme žehlit ani prát v pračce, pouze ručně.

1x Precizně zpracovaná láhev na pitíod výrobce Ars Una, perfektní v každém detailu.
Je vyrobena z kvalitního, nezávadného a zdraví neškodnému materiálu především díky tomu, že neobsahuje žádné nebezpečné látky BPA
Láhev zdobí odměrka v ml. Uzávěr je možné odšroubovat, uzavírání/otvírání funguje pomocí click systému - stlačení tlačítka. Na okraji víka je pohyblivé gumové poutko s velkým očkem vhodné například pro připnutí k batohu.
Díky silikonovému těsnění je zde garance nepropustnosti a ochraně před možným vytečením tekutiny.
Praktická a jednoduchá na údržbu, lze vkládat do myčky na nádobí.
Materiál: 100% PCTG plast
Vhodné pro nápoje od -20 do 100 stupňů Celsia.
Objem láhve
: 650 ml