VITA + C

VITA + C ovocný ráj - šuměnka, to je skvělá chuť vitamínu C. Skvělá chuť pro vaše zdraví.   VITA + C ovocný ráj - šuměnka, to je skvělá chuť vitamín... celý popis
DOSTUPNOST:do 7 dnů

VITA + C ovocný ráj - šuměnka, to je skvělá chuť vitamínu C. Doplněk stravy se sladidlem v tabletách.

Vitamín C je nejdůležitější vitamín pro celý organizmus, zvyšuje práceschopnost a snižuje pocit únavy, pomáhá posilovat vlásečnice a buněčné stěny. Vitamín C má prokázané antioxidační vlastnosti, pomáhá při respiračních onemocněních a snižuje následky prochlazení. Vitamín C urychluje hojení ran.

VITA + C se doporučuje dětem, těhotným ženám, sportovcům, ale také kuřákům.
Skvělá chuť pro vaše zdraví.

Balení: 120 tablet/36 g

SLOŽENÍ

Složení: plnidlo sorbitol, vitamín C - kyselina askorbová, tabletovací přísada (macrogolum, stearan vápenatý), jedná soda, sladidlo aspartam, aroma, barvivo beta-karoten

VÝŽIVOVÉ HODNOTY

Obsah potravních doplňků v 1 tabletě:
Vitamín C - 100 mg, 125 % doporučené denní dávky

POKYNY

Doporučené dávkování: děti - max. 5 tablet denně, dospělí - max. 10 tablet denně
Denní dávku rozložte do celého dne, tablety nechat rozplynout v ústech.
Nepřekračovat doporučenou denní dávku.

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek je vhodný i pro diabetiky.
Výrobek zvyšuje chuť k jídlu.
Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nevhodné pro nemocné fenylketonurií.
Překročením denní dávky nezvýšíte účinnost přípravku.

VÝROBCE / ZEMĚ PŮVODU

Vyrobeno v ČR pro Klub GLOBAL 3000.